Донор сперми у Полтаві - шанс стати батьками

Языки

В Україні з’явилася нова послуга - донор сперми. Однак в інших розвинених країнах це звична справа. Кожен чоловік без шкідливих звичок може стати донором, здавши матеріал в банк сперми. Це престижно і почесно. Таким чином, ви зробите внесок у продовження людського роду та дасте шанс бездітній родині стати батьками.

Чому послуга донорства сперми набирає популярність?

Послуга донор сперми з кожним днем набирає популярність. Справа в тому, що сучасні люди частіше вибирають відносини без зобов'язань, таким чином, жінці, яка не одружена важче народити для себе малюка. Штучне запліднення дозволяє їй не тільки випробувати на собі любов материнства, а й навіть вибрати національність дитини. В основному у банк сперми звертаються самотні заможні жінки, яким для щастя не потрібен партнер, але їм хочеться стати матір'ю.
Величезний плюс послуги у тому, що жінка може бути впевнена в безпеці, так як зі спермою вона не отримає венеричні захворювання і зможе стати матір'ю без ризику для свого здоров'я.
В наш банк сперми звертаються традиційні сім'ї, в яких чоловік страждає безпліддям. З повної згоди пари ми надаємо обраний ними матеріал.

Як стати донором?

Не кожен чоловік може стати донором сперми, для цього він повинен відповідати встановленим параметрам:
  • Бути фізично здоровим і міцним хлопцем.
  • Не мати шкідливих звичок.
  • Не мати спадкових захворювань.
  • Не мати відхилень в психічному здоров’ї. 
  • Мати в сім'ї двох абсолютно здорових дітей.
  • Володіти нейтральною або привабливою зовнішністю.
  • Донором можуть стати чоловіки у віці від 18 до 35 років.
  • Перед здачею біоматеріалу чоловік повинен пройти повне обстеження в уролога і здати аналізи на венеричні захворювання.
Встановленим вимогам відповідає лише невеликий відсоток чоловічого населення України так, як велика частина має шкідливі звички. Тому усі донори проходять обстеження у психіатра та нарколога.

Що таке банк сперми?

Банк сперми - являє собою сховище для біоматеріалу. Сперматозоїди зберігаються у рідкому азоті з метою подальшого використання на ЕКО. При цьому донори сперми не несуть зобов'язань на рахунок дітей, які були зачаті з використанням їх біоматеріалу. При цьому сперма використовується після того, як пройшла шестимісячну заморозку. Заморожені сперматозоїди здатні зберігати свої здібності до запліднення протягом багатьох років.

Вартість послуг

Банк сперми надає матеріал за високою вартістю, тому скористатися послугою можуть тільки заможні люди. А що робити середньому класу населення? Вихід є. Ми пропонуємо послуги безкоштовного донора, який з радістю допоможе бездітній родині стати повноцінними батьками. Крім цього, чоловік завжди готовий надати психологічну, а іноді і матеріальну підтримку сім'ям, які стали батьками завдяки його біоматеріалу.
Якщо у вас немає дітей, не впадайте у відчай! Звертайтеся до нас. Ми допоможемо втілити у життя вашу заповітну мрію та стати найкращими і люблячими батьками. Наші послуги доступні для мешканців Полтави.
Русский
Спасибо!
Ваше сообщение отправленно.
OK