Донор сперми Ужгород

Языки

Безпліддя - кара не тільки літніх чоловіків та жінок. Сьогоденні репродуктивні проблеми стосуються кожного віку, тому й донор сперми в Ужгороді має заслужену славу й шану. Адже він стабільно дарує радість батьківства відчайдушним парам! До того ж, це дає змогу відстежувати багато генетичних захворювань,на відміну від традиційного запліднення, де дуже багато залежить від сліпого випадку. 
Для розвинених країн банк сперми давно вже став повсякденністю, яка вирішує соціальні проблеми. У нашій країні є й своя специфіка. Наприклад, одностатеві пари фізіологічно все одно потребують донорські тіла для виношування чи сперму для запліднення. Тож краще робити це у профільній клініці з належним рівнем санітарії.

Чи варта уваги послуга донорів сперми? 

Безумовно. Ужгород стоїть фактично на чотирьох кордонах, здавалося б - поїхати до Європи і зробити все якісно просто? Так, але не дуже. Європейські питання ЕКЗ дуже бюрократичні, чекати черги потрібно довго, невідомо, які препарати потребуватиме майбутнє породілля і чи будуть вони негайно доступні? На щастя, існує вітчизняний, український банк сперми, який вирішує більшість проблем без особливих питань щодо технічної сторони процесу. Соціальна карта клієнтів досить строката. До банку сперми в Ужгороді йдуть дуже різні пари, спільного у них тільки бажання батьківства. 

Критерії донорства 

Будь-яка фізіологічна рідина повинна бути чистою. Тому донор сперми також відбирається за такими ознаками:
  • Вік 18 до 35 років. 
  • Досить красива зовнішність. 
  • Відсутність спадкових патологій або проблем психіки. 
  • Ніяких венеричних хвороб. 
  • Хоча б двоє дітей без серйозних проблем зі здоров'ям. 
Кожен донор сперми повинен пройти профільних лікарів. Генетичний матеріал - справа дуже відповідальна. Технічно, чоловік може запліднити хоч в сімдесят років, проте якість сперми найкраща саме в зазначеному періоді часу. Наша клініка цінує жіноче здоров'я, тому будь-який зразок буде запропонований тільки після того, як пройде піврічний карантин. Зберігання забезпечується завдяки передовим кріотехнологіям, тобто ми можемо запевнити донорів в тому, що саме їх матеріал може бути використаний роками. До того ж ми надаємо практично повну гарантію відсутності фізіологічних патологій з причин саме якості матеріалу.

Які критерії клієнтів донора сперми? 

Ценз тут працює тільки майновий, адже банк сперми не з дешевих закладів. Навіть кріотехнології коштують досить дорого. Однак наша фірма дає і бюджетні можливості. У штаті є донор сперми, який працює безкоштовно, та ще й готує клієнтів до такої відповідальної процедури. Навіщо ж коливатися? Послуги донора сперми в Ужгороді нарешті стали «народними», тобто практично кожна нужденна у справах нащадків людина нарешті може отримати повну сім'ю завдяки сучасному і абсолютно безпечному ЕКЗ, яке дуже допомагає зберегти жіноче здоров'я. 
Русский
Спасибо!
Ваше сообщение отправленно.
OK