Донор сперми в Івано-Франківську - можливість відчути радість батьківства

Языки

Однією з найактуальніших проблем сучасної медицини є безпліддя. Тому для подружжя, яке не може зачати дитину самостійно, для жінок без партнера або одностатевих пар часто стає в нагоді донор сперми. В Івано-Франківську є окремий банк сперми, а якому зберігається сім’яна рідина від чоловіків, які підходять під безліч вимог. 

Коли може використовуватись донорська сперма?

Після того як донор сперми здає свій біоматеріал, рідина неодмінно проходить період карантину. Це необхідно для того, щоб повністю виключити наявність інфекцій. Якщо по закінченні періоду карантину тест на наявність інфекцій негативній, то біологічний матеріал може використовуватись для запліднення. Також банк сперми зберігає всю необхідну (засекречену від пересічних людей) інформацію про самого донора, його дітей, соціальний стан, професію та інше.
Частіше за все сперма від донора використовується під час реалізації програм штучного запліднення при:
 • наявності чоловічого безпліддя;
 • виявлених генетичних причинах неможливості природного зачаття дитини;
 • якщо у жінки немає партнера;
 • порушення еякуляції;
 • бажанні мати дітей у одностатевих пар.
Донорська сперма репродуктологами успішно використовується під час внутрішньоматкової інсемінації. Попередньо заморожена сперма по якості матеріалу не гірше свіжої. 

Яким повинен бути донор сперми?

Донор сперми - це чоловік:
 • віком від 20 до 35 років;
 • з приємною зовнішністю;
 • з відсутніми спадковими хворобами в родині;
 • без шкідливих звичок;
 • з відсутніми негативними виробничими факторами;
 • з мінімум однією здоровою дитиною.
Також банк сперми пред’являє до донора різні додаткові вимоги - біоматеріал може бути використаний тільки після 6 місяців зберігання, протягом яких він проходить всі медичні перевірки, щоб уникнути зараження жінки інфекційними захворюваннями.
Потенційний донор здає зразок на аналіз, його обов'язково заморожують, щоб перевірити, як матеріал перенесе цю процедуру. Підраховується концентрація сперматозоїдів в обсязі, оцінюється їх рухливість, кількість морфологічно нормальних форм (емісії).
Згідно зі статистикою, реалізувати таке бажання, як здати сперму для донації, мають всього лише 5% чоловіків. Саме такий коефіцієнт чоловіків з показниками спермограми достатніми для донорства існує у нашій країні. А з огляду на той факт, що для того, щоб стати донором сперми, чоловік повинен бути повністю здоровий, цей показник ще знижується. Тому знайти підходящого донора в Івано-Франківську ще складніше. 
Але є можливість відчути всю радість батьківства! Існують небайдужі чоловіки, які бажають допомогти всім тим, хто хоче мати свою дитину. До таких відноситься наш донор Денис, який отримав звання «Кращий донор України». 
Не варто опускати руки, звертайтесь до нас та невдовзі ви зможете потримати на руках маленьке чудо, яке скоро почне вимовляти свої перші слова!
 
Русский
Спасибо!
Ваше сообщение отправленно.
OK