Донор з Чернівців допоможе відчути радість народження дитини у бездітної сім'ї

Языки

У сучасному світі постійно змінюються канони та правила. Сьогодні, встановлені традиції змінюються. З'являються небінарні пари, чоловіки не бажають брати на себе обов'язки по вихованню дітей, жінки частіше вибирають самотність, не бажаючи перебувати поруч з безвідповідальним і не успішним чоловіком. Навіть якщо пара традиційна, то через ГМО в продуктах та шкідливі звички, у чоловіків все частіше виявляють безпліддя, що руйнує їх сім'ї та призводить до падіння самооцінки. Така ситуація призводить до проблем з народжуваністю.
Вихід є! Зверніться у банк сперми в Чернівцях. Ми пропонуємо якісний та доступний матеріал для ЕКО.

Хто може стати донором?

Щоб вберегти жінок від неякісного матеріалу, Міністерство охорони здоров'я розробило жорсткі правила. Донором сперми може стати молода людина, яка повністю відповідає нижче наведеними параметрами:
  • Вік донора від 18 до 35 років.
  • У чоловіка не повинно бути шкідливих звичок.
  • Молода людина повинна принести довідку від психіатра, що не має проблем з психікою.
  • У донора не повинно бути аутоімунних захворювань.
  • У чоловіка має бути двоє повністю здорових дітей.
Також чоловік обов'язково проходить обстеження у нарколога, щоб підтвердити відсутність шкідливих звичок. А також після огляду в уролога здає всі аналізи на наявність захворювань, які передаються статевим шляхом.
Зданий матеріал відправляється в банк сперми, де він знаходиться на карантині шість місяців, зберігаючись у рідкому азоті. Це не впливає на її якість, так як сперма здатна зберігати свої властивості протягом багатьох років.

Чому послуги донора сперми стають дедалі популярнішими?

Сучасний світ постійно змінюється, люди перебувають у шаленому ритмі, змінюються правила гри. Жінки часом стають успішнішими за чоловіків і не бажають зв'язувати себе шлюбними вузами. Однак бажання стати матір'ю не відняти. У таких випадках допоможе ЕКО. Також багато пар не можуть зачати дитину через малорухомість сперматозоїдів або через ризик передачі спадкових захворювань. Причин може бути багато. Тому стати батьками допоможе послуга донора, яку ви можете отримати, звернувшись в наш банк.
Донор сперми в Україні тільки набирає популярність, в інших розвинених країнах дані послуги є звичною справою. Так як більшість жінок, які бажають стати батьками після 40 років, але в такому віці через особливості фізіології, можуть виникнути проблеми із зачаттям природним шляхом від свого партнера.
Послуга також популярна серед одностатевих шлюбів, коли в якості партнерів виступають жінки. Таких пар сьогодні досить багато, тому банк сперми допомагає їм стати люблячими батьками.

Доступність послуг

Часом послуги, які надає банк сперми, не доступні для сімей з невеликими доходами. Тому у нас є донор сперми, що надає послугу безкоштовно. Чоловік отримав почесне звання донора і готовий не тільки посприяти в зачатті дитини для бездітної сім'ї, а й надати моральну та навіть фінансову підтримку.
Не відмовляйтеся від шансу мати дитину. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо вам втілити свою мрію стати батьками.
 
Русский
Спасибо!
Ваше сообщение отправленно.
OK