Отзывы

A. 36 років

Бачилася з Денисом. Молодий чоловік налаштований серйозно. Володіє хорошими зовнішніми даними, відразу видно високий інтелект, що важливо. На мій погляд від такого чоловіка можна народити дитину. У плані матеріальної підтримки при процесі ЕКЗ не відмовляє, слово тримає. Зараз я вагітна від нього, що мене радує. У спілкуванні для мене особисто дуже приємний і відкритий. Мені сподобався, тому якщо ви вирішили завести дитину, а немає можливості, то можете сміливо звернутися до Дениса.

Н. 39 років

Користувалася послугами даного донора, хочу сказати що він має такі якості характеру як: чуйність, пунктуальність, щедрість, доброту, відповідальність, безкорисливість. Він ввічливий, культурний, урівноважений і видно, що ріс в хорошій сім'ї, плюс до всього позитивного у нього відмінні зовнішні дані, я задоволена тим, що у дитини буде батько якого він може бачити і знати. Мені пощастило, що така людина зустрілася на моєму життєвому шляху!

А. 36 років

Коли 1,5 роки тому я займалася пошуком донора сперми, я випадково зайшла на сайт Дениса. Ознайомившись з інформацією на сайті, дуже сумнівалася в її достовірності, адже всі «приватні» донори беруть гроші за свої послуги. Але вирішила ризикнути. Після першої зустрічі з Денисом зрозуміла, що йому можна довіряти. Зараз я дуже-дуже вдячна цьому чоловікові за те, що у мене є здоровенька, гарненька і розумна донечка, за те, що він подарував мені щастя бути мамою. Денис - обов'язкова і відповідальна людина, завжди приїжджав в клініку, коли це було потрібно, не дивлячись на його зайнятість на роботі. З перших днів вагітності надавав хорошу матеріальну підтримку, у мене була можливість повноцінно харчуватися і стежити за своїм здоров'ям і здоров'ям майбутньої дитинки. На даний момент Денис продовжує мене підтримувати, перераховуючи щомісяця матеріальну допомогу. У мене є можливість купувати для донечки найякісніші продукти харчування, медикаменти і т.д. Мені дуже пощастило, що в наш час я зустріла таку добру, порядну і чуйну людину!

Українська
Спасибо!
Ваше сообщение отправленно.
OK